IP 112

IP112 to najnowsze innowacyjne rozwiązanie innovaphone oparte na zaawansowanej technologii w bardzo atrakcyjnej cenie. Telefon ten przeznaczony jest do profesjonalnego użytku w biurze.
Telefon IP112 umożliwia swobodną obsługę zaawansowanych funkcji oraz aplikacji. Podobnie jak wcześniejszy model IP111, posiada on duży kolorowy wyświetlacz, 16 dynamicznych klawiszy funkcyjnych oraz 32 przyciski partnerskie, które realizują w pełni ideę intuicyjnej obsługi interfejsu użytkownika. Model IP112 wyposażony został dodatkowo w port USB, aby umożliwia komfortowe korzystanie z aplikacji innovaphone Unified Communications, również za pomocą zestawu słuchawkowego.

Kolejnym nowym rozwiązaniem w tym telefonie jest port Gigabit-Ethernet, który umożliwia środowiskom korporacyjnym z Gigabit-Ethernet korzystanie z szybkiej sieci aż do urządzenia końcowego. W ten sposób model IP112 sprawdza się doskonale w przypadku aplikacji wymagających dużej szybkości jak np. wideokonferencje. Podsumowując, telefon IP112 jest idealnie dostosowany do pracy w nowoczesnej komunikacji biznesowej, w której oprócz tradycyjnych funkcji telefonii IP wykorzystywana jest bogata oferta aplikacji UC, takich jak informacje o obecności Presence, wideo lub Application Sharing. Kodek audio Opus, który znajduje zastosowanie w telefonie VoIP IP112 gwarantuje wysoką jakość dźwięku przy optymalnym wykorzystaniu szerokości pasma oraz bardzo niskiej latencji.

Zobacz więcej.

Comments are closed.