Średnie przedsiębiorstwa

Dodatkowe korzyści związane z aplikacjami innovaphone

Rozwiązanie komunikacyjne innovaphone jest bardzo elastyczne i może zostać w każdej chwili dodatkowo rozszerzone o kolejne aplikacje, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta. Do wyboru oferujemy wiele różnorodnych aplikacji: elastyczne rozwiązanie Fax do wysyłania i odbierania faksów za pomocą klienta poczty elektronicznej (Mail-to-Fax, Fax-to-Mail), aplikację Reporting przeznaczoną do rejestracji i analizy połączeń telefonicznych w firmie,  funkcjonalność Operator w celu sprawnej obsługi połączeń telefonicznych w Call Center oraz centralach telefonicznych. Koszty związane z instalacją, zarządzaniem oraz serwisem nowych aplikacji są niewielkie, ponieważ ich integracja w infrastrukturze komunikacyjnej firmy oparta jest na oprogramowaniu dla systemu telefonicznego VoIP innovaphone PBX.

Zapraszamy do zapoznania się z różnorodnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi firmy innovaphone. Z przyjemnością udzielimy informacji o wielu różnych narzędziach komunikacyjnych od innovaphone oraz możliwościach ich zastosowania w praktyce. Zapraszamy do działu Telefonia IP oraz Unified Communications.

innovaphone bramki VoIP dla szczególnie wymagających

Kompaktowe bramki VoIP innovaphone tworzą podstawę całego rozwiązania komunikacyjnego innovaphone spełniając równocześnie wiele różnych funkcji. Z jednej strony bramki VoIP pełnią funkcję tradycyjnych bramek i służą jako interfejs do innych sieci oraz konwertują połączenia ISDN, SIP oraz łącza analogowe do połączeń IP, które są podstawowym warunkiem do korzystania z Voice over IP. Z drugiej strony na bramkach VoIP innovaphone preinstalowane jest oprogramowanie PBX oraz rozwiązanie Unified Communications. Aktywacja ich możliwa jest w dowolnym czasie, za pomocą specjalnego klucza licencyjnego. Obudowa ze stali nierdzewnej świadczy o wysokiej jakości wykonania i solidności bramek VoIP. W każdej chwili mogą one zostać rozbudowane o dalsze aplikacje lub funkcjonalności wg indywidualnych potrzeb klienta. Bramki VoIP innovaphone dostępne są w różnych wersjach w zależności od wielkości instalacji oraz planowanej liczby użytkowników oraz mogą być ze sobą dobrowolnie łączone, a więc ich rozbudowa praktycznie nie zna granic, zapewniając jednocześnie najlepszą ochronę inwestycji dla szybko rozwijających się firm.

Rozwiązania dla średnich przedsiębiorstw

Małe i średnie przedsiębiorstwa potrzebują optymalnegorozwiązania z zakresu telefonii IP i Unified Communications, którego wdrożenie przebiega sprawnie i nie jest czasochłonne, które jestłatwe w obsłudze oraz utrzymaniu i jednocześnie ekonomiczne.Firmy te posiadają do dyspozycji zazwyczaj mniej zasobów IT orazmniejszy budżet niż ich więksi konkurenci, dlatego też potrzebują one elastyczny system komunikacyjny IP oraz inteligentne funkcje z dziedziny ujednoliconej komunikacji (Unified Communications), aby sprostać konkurencji. innovaphone AG oferuje na bazieinnovaphone PBX dojrzały technicznie system telefonii VoIP dla środowiska biznesowego, który idealnie dostosowuje się doprzedsiębiorstw każdej wielkości, którego funkcjonalności i elementy telefonii IP i Unified Communications są praktycznie bez większych ograniczeń indywidualnie skalowalne. 

rozwiazania-innovaphone-wszystko-w-jednym-urzadzeniu_pl

Systemy telefoniczne VoIP innovaphone PBX – Telefonia IP par Excellence

System telefoniczny VoIP innovaphone PBX spełnia wszystkie życzenia odnośnie infrastruktury komunikacyjnej w firmie. Wszystkie standardowe funkcje telefoniczne obsługiwane są przez innovaphone a ich realizacja oparta jest na telefonii IP. Funkcje te obejmują zawieszanie połączeń, przełączanie, przekierowywanie, połączenia oczekujące, przejmowanie połączeń, Pick-Up, oddzwanianie, jeśli linia jest zajęta, połączenia konferencyjne, rozwiązania sekretarsko – dyrektorskie oraz funkcje grupowe wychodzące poza jedną lokalizację czy też oddział firmy, przyczyniając się do wzrostu efektywności oraz jakości pracy. Funkcje te uzupełnione są przez pełną gamę różnorodnych możliwości z zakresu integracji katalogów telefonicznych lub Acitve Directory. W każdym momencie możliwa jest również integracja urządzeń mobilnych z systemem telefonicznym VoIP innovaphone PBX – integracja ta obejmuje technologię IP DECT, WLAN oraz GSM. Wszystkie aplikacje systemu VoIP innovaphone PBX korzystają z tego samego oprogramowania, dostępne są więc w każdym oddziale i dla każdego użytkownika w pełnym zakresie. Wielkość instalacji nie odgrywa tu żadnej roli, małe firmy korzystają w pełni z tych samych funkcjonalności co duże przedsiębiorstwa lub firmy z oddziałami.

Unified Communications w Twojej firmie

Każde miejsce pracy oparte na innovaphone PBX może zostać w każdej chwili bez użycia serwera przekształcone w komfortowe stanowisko pracy, w pełni wyposażone w funkcjonalności Unified Communications. Poszczególne aplikacje rozwiązania Unified Communications od innovaphone są licencjonowane i instalowane na danego użytkownika, wg aktualnego zapotrzebowania w firmie. Dzięki temu możliwe jest indywidualne zestawienie wybranych funkcjonalności nawet w przypadku małych instalacji. Unified Communications Webclient myPBX – to ujednolicony interfejs do zarządzania wszystkimi elementami UC takimi jak: videotelefonia, videokonferencje, czat, Collaboration (współpraca wirtualna) oraz zarządzanie statusem dostępności – Presence – Management. Office Integration od innovaphone gwarantuje bezproblemową integrację UC oraz Presence we wszystkich aplikacjach pakietu Office. Rozwiązanie Unified Communications by innovaphone jest jednym z najważniejszych elementów mających wpływ na zintegrowaną i jednocześnie efektywną komunikację w firmie, dostępnym nawet w mniejszych instalacjach oraz umożliwiającym efektywną pracę wrozwijających się zespołach.