innovaphone IP112: wielofunkcyjny telefon IP dla profesjonalnego użytku

IP 112

Nowy wielofunkcyjny telefon IP112 jest idealnym rozwiązaniem dla telefonii i Unified Communications. Duży kolorowy wyświetlacz, 16 dynamicznych klawiszy funkcyjnych oraz 32 przyciski funkcyjne realizują w pełni ideę intuicyjnej obsługi interfejsu użytkownika innovaphone, zapewniając jednocześnie swobodną obsługę zaawansowanych funkcji i aplikacji.
Telefon VoIP IP112 posiada w porównaniu do modelu IP111, dodatkowy port USB do podłączenia zestawu słuchawkowego oraz port Gigabit Ethernet. Oba telefony posiadają tę samą obudowę z kolorowym wyświetlaczem oraz jednolity interfejs użytkownika innovaphone.

Dzięki wykorzystaniu technologii Gigabit-Ethernet (PoE) do zasilania potrzebny jest tylko jeden przewód zasilający, który poprowadzony jest z tyłu urządzenia. Zintegrowany przełącznik Ethernet umożliwia podłączenie komputera lub innego urządzenia do sieci lokalnej.

Telefon VoIP IP112 zaprojektowany został jako telefon stacjonarny lub do montażu na ścianie. Podstawka umożliwia stabilne ustawienie telefonu na biurku, pod optymalnym kątem ułatwiającym jego obsługę. Ta sama podstawka służy do zamontowania telefonu na ścianie. Telefon umieszczony jest wtedy odwrotnie na podstawce, przewód zasilający poprowadzony jest na dole urządzenia, a słuchawka zabezpieczona jest przed spadaniem po zamontowaniu specjalnego uchwytu.

Specyfikacje techniczne nowych produktów znajdują się obecnie jeszcze w Wiki. Specyfikacja tego telefonu znajduje się tutaj.Wszystkie najważniejsze dane dotyczące oprogramowania V12 są tutaj.

Comments are closed.