innovaphone IP150: Telefon VoIP z solidną obudową odporną na warunki atmosferyczne

IP150_frontal

innovaphone oferuje również telefon VoIP sprawdzający się w różnorodnym środowisku pracy bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Dzięki wzmocnionej obudowie innovaphone telefon VoIP IP150 jest odporny na działanie czynników pogodowych oraz zabezpieczony przed wandalizmem. Model ten jest idealnie przystosowany do wykorzystania telefonii IP w warsztatach i na zewnątrz pomieszczeń.

Podwyższony standard wytrzymałości sprawia, iż telefon VoIP IP150 jest odporny na działanie wody, wysokiej wilgotności powietrza, kurzu oraz uszkodzeń mechanicznych. Odpowiednio zaprojektowana, stabilna obudowa telefonu IP150 wykonana z tworzywa sztucznego odporna jest nie tylko na uderzenia i wstrząsy, ale również na na działanie kwasów, zasad i smarów. Do pracy w ekstremalnych warunkach z wykorzystaniem telefonii IP został również specjalnie przygotowany opancerzony przewód słuchawki. Stopień ochrony aparatu przed penetracją czynników zewnętrznych jest zgodny z IP 65 (ang. International Protection Rating) a zakres temperatury użytkowania waha się od -20°C do  +60°C.

Wysoki poziom głośności dzwonka tego stabilnego i odpornego na warunki atmosferyczne telefonu IP zapewnia skuteczność przywoływania w miejscach o dużym hałasie. Oprócz specyfikacji technicznej nowoczesny telefon VoIP IP150 zapewnia łatwą obsługę i pełną funkcjonalność dzięki 7-liniowemu wyświetlaczowi graficznemu oraz dziewięciu dodatkowym klawiszom funkcyjnym.

Comments are closed.