innovaphone IP2X2-X

innovaphone_VoIP_Telefon_Beisteller_IP2x2x_schwarz

Czy chciałbyś zobaczyć na ekranie telefonu wszystkie kontakty z folderu „Ulubione”, podobnie jak w myPBX? Moduł rozszerzający IP2X2-X zapewnia automatycznie stały dostęp do listy kontaktów, nawet w trakcie zaawansowanej obsługi połączeń telefonicznych takich jak np. przełączanie lub w trakcie prowadzenia konsultacji. Przejęcie listy kontaktów oraz instalacja modułu odbywa się automatycznie bez specjalnej konfiguracji. Intuicyjna obsługa modułu odzwierciedla  koncepcję V11 i jest bardzo prosta dla użytkownika.

Moduł rozszerzający IP2X2-X dostępny jest od wersji V11 Release 1, dla telefonów IP222 i IP232. Posiada on duży wyświetlacz dotykowy (480 x 232 pikseli). Do każdego telefonu podłączone mogą zostać dwa moduły, które połączone są szeregowo.

Moduł rozszerzający znajduje się po prawej stronie telefonu i podłączony jest za pomocą krótkiego kabla z USB. Aluminiowa podstawa modułu połączona jest bezpośrednio z telefonem tworząc w ten sposób wizualną jedność obu urządzeń. Nie ma konieczności przeprowadzenia dodatkowej konfiguracji modułu, oprogramowanie telefonu wykrywa go automatycznie i uruchamia w ciągu kilku sekund.

Moduł rozszerzający posiada dwie aplikacje, które działają podobnie jak odpowiednie aplikacje w telefonie. Menu główne zawiera do 32 dowolnie programowalnych klawiszy funkcyjnych. Druga aplikacja, „Ulubione”, pokazuje wszystkie kontakty w porządku alfabetycznym.

Comments are closed.