innovaphone IP222: nowoczesna stylistyka telefonu IP z kolorowym wyświetlaczem oraz przyciskami funkcyjnymi

IP Telefonie: Das IP Telefon innovaphone IP222 mit  Farbdisplay steht für modernes Design.

Telefon IP innovaphone IP222 łączy w sobie nowoczesną stylistykę i przełomowe szczegóły techniczne nowoczesnego systemu telefonicznego IP. Linia produkcyjna tych  telefonów od innovaphone została nagrodzona prestiżową nagrodą  „red dot award: product design”. Aparat IP222 posiada duży kolorowy wyświetlacz o optymalnej rozdzielczości jak również 12 programowalnych klawiszy funkcyjnych. Na pierwszy rzut oka zauważa się innowacyjne widełki na słuchawką telefoniczną, która po odłożeniu sprawia wrażenia unoszenia się w powietrzu. Telefon ten wyróżnia się nie tylko ciekawymi akcentami wizualnymi, ale rówież wyznacza nowe standardy w zakresie  jakości dźwięku i zużycia energii. Trzy standardowe porty USB umożliwiają różne opcje rozbudowy. Interfejsy te mogą być używane do łatwego podłączenia słuchawek, modułów rozszerzających i innych urządzeń peryferyjnych.

W modelu IP 222 został wdrożony nowy szerokopasmowy standard audio G.722, umożliwiający realizację połączeń głosowych o najwyższej jakości. Jakość dźwięku jest po raz pierwszy lepsza niż w porównywalnych telefonach ISDN i wyznacza zupełnie nowe kryteria jakości o wartości MOS>4,5.

Zrównoważony rozwój jest dla innovaphone kluczowym czynnikiem w opracowaniu nowych produktów, o czym świadczy integracja nowego standardu Green IT 802.3az. (wskaźnik obciążenia łącza). Nasza firma jest jednym z pierwszych producentów na rynku, który w swoich urządzeniach wprowadził technologię ograniczenia zużycia energii, zgodnie ze standardem „Energy Efficient Ethernet”. Dzięki tej technologii port Ethernet tylko wtedy zużywa energię, gdy urządzenie jest aktywne i zachodzi proces transmisji danych. Jeśli dane nie są przesyłane (zazwyczaj w 99 procentach czasu), port pozostaje w trybie czuwania. Dzięki temu udało nam się w IP222 znacznie zredukować zużycie energii.

Moduł rozszerzający IP2X2-X  zapewnia automatyczny dostęp do rozszerzonej listy kontaktów (dodatkowe 32 kontakty) w telefonie IP222. Menu główne zawiera do 32 dowolnie programowalnych klawiszy funkcyjnych. Do telefonu podłączone mogą zostać dwa moduły, które połączone są szeregowo. Przejęcie listy kontaktów oraz instalacja modułu odbywa się automatycznie bez specjalnej konfiguracji.

Telefone - Innovaphone.

Comments are closed.