innovaphone IP232: nowoczesny telefon IP z kolorowym wyświetlaczem dotykowym

IP Telefonie: Das IP Telefon innovaphone IP232 mit Touch Farbdisplay wurde mit dem red dot design award ausgezeichnet und steht für modernes Design.

Telefon IP innovaphone IP232 łączy w sobie nowoczesną stylistykę i przełomowe szczegóły techniczne nowoczesnyego systemu telefonicznego IP. Linia produkcyjna tych telefonów została nagrodzona prestiżową nagrodą  „red dot award: product design”. Telefon IP232 posiada ekran dotykowy i duży kolorowy wyświetlacz. Na pierwszy rzut oka zauważa się innowacyjne widełki na słuchawką telefoniczną, która po odłożeniu sprawia wrażenia unoszenia się w powietrzu. innovaphone IP telefon IP232 wyróżnia się nie tylko ciekawymi akcentami wizualnymi, ale rówież wyznacza nowe standardy w zakresie  jakości dźwięku i zużycia energii. Trzy standardowe porty USB umożliwiają różne opcje rozbudowy. Interfejsy te mogą być używane do łatwego podłączenia słuchawek, modułów rozszerzających i innych urządzeń peryferyjnych.

W telefonie IP innovaphone IP232 został wdrożony nowy szerokopasmowy standard audio G.722., umożliwiający realizację połączeń głosowych o najwyższej jakości. Jakość dźwięku jest po raz pierwszy lepsza niż w porównywalnych telefonach ISDN. innovaphone IP Telefon IP 232 wyznacza w telefonii IP zupełnie nowe kryteria jakości o wartości MOS>4,5.

Zrównoważony rozwój jest dla innovaphone, producenta telefonów, kluczowym czynnikiem w opracowaniu nowych produktów telefonii IP, o czym świadczy integracja nowego standardu Green IT 802.3az. (wskaźnik obciążenia łącza). innovaphone jest jednym z pierwszych producentów na rynku, który w swoich telefonach IP wprowadził technologię ograniczenia zużycia energii, zgodnie ze standardem „Energy Efficient Ethernet”. Dzięki tej technologii port Ethernet tylko wtedy zużywa energię, gdy urządzenie jest aktywne i zachodzi proces transmisji danych za pomocą telefonu IP. Jeśli dane nie są przesyłane (zazwyczaj w 99 procentach czasu) port pozostaje w trybie czuwania. Dzięki temu udało nam się w telefonie IP IP232 znacznie zredukować zużycie energii.

Moduł rozszerzający IP2X2-X  zapewnia automatyczny dostęp do rozszerzonej listy kontaktów (dodatkowe 32 kontakty) w telefonie IP222. Menu główne zawiera do 32 dowolnie programowalnych klawiszy funkcyjnych. Do telefonu podłączone mogą zostać dwa moduły, które połączone są szeregowo. Przejęcie listy kontaktów oraz instalacja modułu odbywa się automatycznie bez specjalnej konfiguracji.

Telefone - Innovaphone.

Lista kompatybilnych i sprawdzonych zestawów słuchawkowych USB do IP telefonów IP222 i IP232 znajduje się w encyklopedii innovaphone.

Comments are closed.