innovaphone IP240: telefon IP z alfanumeryczną klawiaturą i z możliwością rozbudowy

IP240_frontal

innovaphone telefon IP IP240 posiada ergonomicznie zintegrowaną alfanumeryczną klawiaturę, która umożliwia szybkie wybieranie numerów z listy kontaktów. Dzięki elastycznemu łączu LDAP (Lightweight Directory Access Protocol -pol. Lekki Protokół Usług Katalogowych) w telefonie IP240 istnieje możliwość szybkiego pobierania i wyszukania informacji z bazy danych i usług katalogowych. Każda wpisana litera zawęża obszar wyszukiwania, aż do momentu kiedy żądana nazwa pojawia się na 7- liniowym wyświetlaczu.

Pomiędzy telefonami IP240 możliwe jest wysyłanie i odbieranie krótkich wiadomości. Do ich pisania  przystosowana jest doskonale alfanumeryczna klawiatura. IP240 posiada osobny wskaźnik LED do sygnalizacji nowych wiadomości.

IP240 obsługuje cyfrowy interfejs dla słuchawek (DHSG). Interfejs zestawu słuchawkowego umożliwia odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych za pomocą przycisku funkcyjnego w zestawie słuchawkowym, jak również regulację poziomu głośności oraz chwilowe wyciszenie rozmowy.

Dla telefonów IP240 oraz IP241 dostępne są moduły rozszerzające do bezpośredniego wybierania abonenta z 30 dodatkowymi przyciskami partnerskimi, wyposażonymi w diody LED, które informują o statusie dostępności abonentów . Każdy przycisk może być indywidualnie opisany i zaprogramowany. Istnieje możliwość podłączenia max. trzech modułów rozszerzających do jednego aparatu telefonicznego. W celu obsługi kilku modułów na jednym telefonie należy wybrać odpowiednie zasilanie elektryczne.

innovaphone_Beistellmodul_IP240_IP241 (1)

Comments are closed.